Microsoft Partner Network - Silver Application Development
Wybierz swoją strefę:  

PrefSuite - Efektywne rozwiązanie dla okien, drzwi i fasad - Wsparcie i Pomoc techniczna

 

Serwis posprzedażowy

Ogólnoświatowy wzrost Preference przyczynił się do skupienia naszej uwagi na dostarczeniu najwyższej jakości usług związanych z serwisem posprzedażowym. Zrestrukturyzowaliśmy strukturę organizacyjną Preference, aby kontynuować nasz wzrost i jednocześnie powiększać nasze możliwości w zakresie wsparcia naszych Klientów.

Nasz nowy dział Wsparcia Technicznego jest odpowiedzialny za wsparcie dla Klientów udzielane przez telefon i poprzez e-mail, jak również za wsparcie i szkolenia w siedzibie Klienta. Dodatkowo dział Wsparcia Technicznego opracowuje instrukcje dla użytkowników systemu, gdyż dzięki bliskiej współpracy z Klientami może najlepiej określić potrzeby użytkownika.

Nasze nowe Biuro Konstrukcyjne zajmuje się usługami doradczymi, dużymi projektami wdrożeniowymi oraz definiowaniu procesów produkcyjnych i biznesowych Klientów w celu zwiększenia rentowności ich organizacji.


Aby uzyskać więcej informacji o naszych Usługach Wsparcia, proszę przejść do sekcji "Wsparcie" dla danego regionu geograficznego (używając selekcjonera obszaru na szczycie tej strony).