Microsoft Partner Network - Silver Application Development
Wybierz swoją strefę:  

PrefSuite - Efektywne rozwiązanie dla okien, drzwi i fasad - Region

 
Strona główna > REGION > PrefGroup | Światowa wiedza na temat budowy okien

PrefGroup | Światowa wiedza na temat budowy okien

Oprócz zarządzanej przez właściciela firmy PrefCo GmbH, PrefSuite jest obecnie obecny w ponad 20 krajach i posiada oddziały w Kanadzie, Hiszpanii, Meksyku, Portugalii, Rosji, USA i Włoszech.
Ta obecność na całym świecie podkreśla dążenie PrefSuite do oferowania naszym klientom rozwiązań zorientowanych na problemy i z pierwszej ręki. Jako PrefCo, zawsze staramy się nadążać za dynamicznym rozwojem branży okiennej i wywierać na nią znaczący wpływ poprzez nasze produkty.

PrefSuite

 

Nasza obecność na całym świecie zachęca nas, aby zawsze oferować naszym klientom najlepsze rozwiązania. W ten sposób staramy się nadążać za dynamicznym rozwojem naszych klientów i obsługiwanych rynków. Zawsze jesteśmy świadomi specyficznych wymagań.


Ponieważ działamy na całym świecie z PrefSuite, jesteśmy zawsze świadomi wymagań najbardziej zróżnicowanych rynków i dzięki tej wiedzy możemy zaoferować naszym klientom szybkie rozwiązania. Jeśli na przykład polski producent znajduje się wyłącznie w branży fasadowej, możemy skorzystać z naszej wiedzy z rynku północnoamerykańskiego.

 

Preference (Hiszpania) www.prefsuite.com/spain/contact/
PrefNA (Canada) www.prefsuite.com/northamerica/contact/
Preference México (Meksyk) www.prefsuite.com/mexico/contact/
Preference Portugal (Portugalia) www.prefsuite.com/portugal/contact/
Uniwave (Rosja) www.uniwave.eu