Microsoft Partner Network - Silver Application Development
Wybierz swoją strefę:  

PrefSuite - Efektywne rozwiązanie dla okien, drzwi i fasad - PrefSuite

 
Strona główna > PREFSUITE > PrefCAM | Inżynier

PrefCAM | Inżynier

Dzięki PrefCAM użytkownicy PrefSuite mogą sami definiować i dostosowywać wszystkie obróbki i parametry produkcyjne.

Dla dostawców maszyn oraz producentów okien i drzwi moduł PrefCAM stanowi podstawę do definiowania i dostosowywania prawie wszystkich parametrów obróbki i produkcji w graficznym interfejsie użytkownika z wykorzystaniem danych głównych. PrefCAM jest zatem narzędziem zapewniającym przejrzystość i kontrolę danych podstawowych niezbędnych do sterowania maszynami.

PrefSuite

PrefCAM jest rozszerzeniem PrefWise i PrefCAD, które dostarcza informacje o obróbkach, operacjach, dla zaprojektowanych konstrukcji, tak aby na przykład możliwy był automatyczny transfer wszystkich danych potrzebnych do obróbki CNC.

PrefCAM jest niezależny od określonych typów maszyn. Umożliwia to zmianę maszyny bez konieczności wcześniejszego rejestrowania jej pracy. Ponadto wszystkie operacje wykonywane przez maszynę mogą być wyświetlane na ekranach dotykowych lub mogą być drukowane jako raporty.

Wprowadzone parametry można sprawdzić przed produkcją na trójwymiarowych modelach oraz w tabelach. W ten sposób możliwe błędy produkcyjne są znacznie zminimalizowane. Wpis jest dokonywany w pięciu prostych krokach.