Microsoft Partner Network - Silver Application Development
Wybierz swoją strefę:  

PrefSuite - Efektywne rozwiązanie dla okien, drzwi i fasad - PrefSuite

 
Strona główna > PREFSUITE > PrefCAM | Inżynier

PrefCAM | Inżynier

Dzięki PrefCAM użytkownicy PrefSuite mogą sami definiować i dostosowywać wszystkie edycje i parametry produkcyjne.

W przedsiębiorstwach produkujących maszyny PrefCAM stanowi podstawę do definiowania i dostosowywania prawie wszystkich parametrów obróbki i produkcji w graficznym interfejsie użytkownika z wykorzystaniem danych głównych. PrefCAM jest zatem narzędziem zapewniającym przejrzystość i kontrolę danych podstawowych niezbędnych do sterowania maszynami.

PrefSuite

PrefCAM jest rozszerzeniem PrefWise i PrefCAD, które dołącza informacje o ich obróbce do utworzonych modeli, tak aby na przykład możliwy był automatyczny transfer wszystkich modeli do obrabiarek CNC.

PrefCAM jest niezależny od określonych typów maszyn. Umożliwia to zmianę maszyny bez konieczności wcześniejszego rejestrowania jej pracy. Ponadto wszystkie operacje wykonywane przez maszynę mogą być wyświetlane na ekranach dotykowych lub drukowane raporty.

Wprowadzone parametry można sprawdzić przed produkcją na trójwymiarowych ilustracjach i w tabelach. W ten sposób możliwe błędy produkcyjne są znacznie zminimalizowane. Wpis jest dokonywany w pięciu prostych krokach.