Microsoft Partner Network - Silver Application Development
Wybierz swoją strefę:  

PrefSuite - Efektywne rozwiązanie dla okien, drzwi i fasad - PrefSuite

 
Strona główna > PREFSUITE > PrefCAD | Konstruktor

PrefCAD | Konstruktor

PrefCAD jest oprogramowaniem CAD specjalnie programowanym dla przemysłu okiennego, drzwiowego i fasadowego i jest prawdopodobnie najsilniejszym tego typu oprogramowaniem w branży. Największą zaletą systemu PrefCAD jest zmniejszenie złożoności w obszarze projektowania.
PrefCAD jest oprogramowaniem CAD specjalnie programowanym dla przemysłu okiennego, drzwiowego i fasadowego i jest prawdopodobnie najsilniejszym tego typu oprogramowaniem w branży.

PrefSuite

Największą zaletą systemu PrefCAD jest zmniejszenie złożoności w obszarze projektowania. Prosta obsługa sprawia, że kosztowne i złożone programy CAD są zbędne.

Niektóre z najważniejszych atrakcji programu PrefCAD:

  • Graficzna obsługa projektu, sekcje DXF i reprezentacja 3D
  • Towarzyszące obliczanie wszystkich kosztów materiałowych i czasowych
  • Automatyczne obliczanie konstrukcji
  • Bezpośrednie połączenie z architektem poprzez DXF-Export.
  • Terminowe wyświetlanie rzeczywistych kosztów i wykazów części.
  • Sterowane pozycjonowanie, wymiana wszystkich sekcji profilu

Te i inne przydatne funkcje (np. automatyczny pomiar odległości, kątów i promieni; szablony do geometrycznych kształtów i szczebli, kreatory projektowania elementów sprzężonych; analiza strukturalna; automatyczne pozycjonowanie słupków, wyrównywanie wymiarów szkła itp.

PrefSuite

Za pomocą jednego kliknięcia myszką można na przykład przestawić elementy z PCV na drewniane, drewniane, aluminiowe lub aluminiowe. Zmieniane są nie tylko teksty, kalkulacje cen i grafiki, ale przeprowadzane są wszystkie kontrole techniczne i handlowe oraz ustalana jest właściwa lista materiałów.

PrefSuite

Wszystkie materiały, koszty i geometrie są zawsze pod kontrolą. Dla producentów okien, którzy przetwarzają więcej niż jeden materiał, PrefCAD jest prawdopodobnie jedyną alternatywą dla zintegrowanego rozwiązania programowego z modułem CAD.