Microsoft Partner Network - Silver Application Development
Wybierz swoją strefę:  

PrefSuite - Efektywne rozwiązanie dla okien, drzwi i fasad - PrefSuite

 
Strona główna > PREFSUITE > PrefWise | Główny technik danych

PrefWise | Główny technik danych

PrefWise jest podstawowym modułem każdej produkcji okien. Dzięki PrefWise użytkownik może łatwo i szybko tworzyć, zarządzać i modyfikować wszystkie dane GŁÓWNE TECHNICZNE. Nie ma znaczenia, czy PCV, aluminium, drewno czy wszystkie materiały są używane razem.
PrefWise jest podstawowym komponentem PrefSuite. W PrefWise i z PrefWise użytkownik może tworzyć, zarządzać i modyfikować wszystkie techniczne dane podstawowe szybko i łatwo. Niezależnie od tego, czy jest to PCV, aluminium, drewno czy wszystkie materiały łącznie (bez względu na materiał).

PrefWise jest przyzwyczajony do przechowywania wszystkich danych projektowych i danych głównych. System oparty na wiedzy zarządza tymi podstawowymi danymi z możliwością dokładnego odwzorowania wszystkich produktów. Integracyjne podejście do mapowania zamówień, produkcji, zapasów, zakupów i innych procesów biznesowych w połączeniu z PrefWise w bazie danych znacząco obniża koszty i jeszcze bardziej usprawnia cyfrowe połączenie łańcucha wartości.

Eliminując powielanie wprowadzania danych, zwiększasz produktywność w swojej firmie. Od tworzenia artykułu i przypisania koloru do reguł technicznych, wszystkie parametry mogą być edytowane w PrefWise. Twoi pracownicy nie muszą być informatykami, aby definiować nowe systemy lub reguły.