Microsoft Partner Network - Silver Application Development
Wybierz swoją strefę:  

PrefSuite - Efektywne rozwiązanie dla okien, drzwi i fasad - PrefSuite

 
Strona główna > PREFSUITE > PrefSuite | Oprogramowanie do produkcji okien

PrefSuite | Oprogramowanie do produkcji okien

 
PrefSuite jest elastycznym i modułowym oprogramowaniem biznesowym zaprojektowanym specjalnie dla przemysłu okiennego, drzwiowego i fasadowego.


Jako zintegrowane oprogramowanie biznesowe PrefSuite wspiera Cię we wszystkich obszarach, niezależnie od tego, czy pracujesz z surowcami z PCV, drewna lub aluminium. PrefSuite oferuje rozwiązania dla wszystkich procesów biznesowych i każdego asortymentu produktów.


Różnorodność modułów i ich skoordynowana interakcja są atutem PrefSuite. PrefSuite oferuje specjalnie dostosowane rozwiązania dla każdego obszaru i każdego procesu w firmie.

Najnowocześniejsza architektura oprogramowania oferuje szeroki zakres adaptacji oprogramowania dla Ciebie i Twojej firmy, DOKŁADNIE! Każdy projekt implementacji oprogramowania jest planowany i realizowany indywidualnie pod Twoje wymagania.

PrefSuite łączy wszystkie procesy zachodzące w Twojej firmie. W ten sposób współpracujemy z Państwem, aby zbudować indywidualny model biznesowy ukierunkowany na przyszłą rentowność.

Credo: Wszystkie dane pod kontrolą jednego systemu!

 

PrefSuite

W ostatnich latach firma PrefCo zdobyła doświadczenie w ponad 1000 firmach korzystających z PrefSuite jako użytkownik.

PrefSuite jest łatwy w użyciu. Twoi pracownicy nie muszą być ekspertami w dziedzinie oprogramowania. Przyjazny interfejs użytkowania i jego obsługa ułatwią wykonywanie codziennych działań Twoim pracownikom.

Dzięki PrefSuite zyskujesz nie tylko łatwą obsługę i oszczędność kosztów ale również optymalizację procesów w całym łańcuchu wartości przedsiębiorstwa.

Oczywiście po zakupie nie zostawimy Państwa samych. PrefCo oferuje kompleksowe usługi związane z oprogramowaniem. Przykłady obejmują analizy, doradztwo, wsparcie projektu, warsztaty, konsulting, specjalne programowanie i serwis.

Suma modułów i ich skoordynowana interakcja stanowią siłę PrefSuite.

PrefSuite

PrefSuite oferuje specjalnie dostosowane rozwiązania dla każdego obszaru i każdego procesu w firmie.

Każdy z naszych projektów software'owych jest planowany i realizowany indywidualnie - zgodnie z Państwa osobistymi potrzebami. Najnowocześniejsza architektura warstw daje Ci dużą swobodę w dostosowaniu oprogramowania do Twojej firmy, ELASTYCZNOŚĆ!

Żadne dwa rozwiązania nie są takie same, ponieważ żadna firma nie jest taka jak Twoja.

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do nas pod numer +48 536 357 827  lub skontaktuj się z nami drogą mailową: l.gorski@prefco.de