Microsoft Partner Network - Silver Application Development
Wybierz swoją strefę:  

PrefSuite - Efektywne rozwiązanie dla okien, drzwi i fasad - PrefSuite

 
Strona główna > PREFSUITE > Wycena przez Internet

Wycena przez Internet

PrefWeb jest pierwszym rozwiązaniem, które istnieje na poziomie międzynarodowym do zarządzania markową siecią komercyjną w technologii Web, z możliwością uwzględnienia środowisk dla wielu firm i fabryk. PrefWeb pracuje na prawdziwych obiektach okiennych i umożliwia składanie zamówienia i oferuje wiele innych funkcji przez Internet. Użytkownik może wybrać modele i dokonać zmian: kształtu okna, systemów profili, kolorów, słupków, rolet, poszerzeń, wyboru szkła; wszystkie wymagane funkcje, aby wykonać zamówienie przez Internet.

Dokumenty są zarządzane przez PDF, standardowy format druku, który dodatkowo oferuje ochronę przeciw wprowadzaniu zmian i cyfrowy podpis.

Użytkownicy PrefWeb mogą dokonać wyceny, potwierdzać je i przesyłać do fabryki. Aby było to możliwe, PerfWeb wykorzystuje system PrefSuite. Wyceny mogą być wykonywane, przeglądane i zmieniane przed wysyłką do systemu produkcyjnego.

PrefWeb został tak zaprojektowany, by stać się markową stroną internetową dla okien i drzwi i oferuje w odróżnieniu od obecnie istniejących stron internetowych, wartość dodaną w postaci zestawu usług poprawiających produktywność, przekształcających zwykłą stronę internetową ze zwykłej strony informacyjnej w napęd efektywności.