Microsoft Partner Network - Silver Application Development
Wybierz swoją strefę:  

PrefSuite - Efektywne rozwiązanie dla okien, drzwi i fasad - PrefSuite

 

PrefSuite | Oprogramowanie do produkcji okien

 
PrefSuite jest elastycznym i modułowym oprogramowaniem biznesowym zaprojektowanym specjalnie dla przemysłu okiennego, drzwiowego i fasadowego.


Jako zintegrowane oprogramowanie biznesowe PrefSuite wspiera Cię we wszystkich obszarach, niezależnie od tego, czy pracujesz z surowcami z PCV, drewna lub aluminium. PrefSuite oferuje rozwiązania dla wszystkich procesów biznesowych i każdego asortymentu produktów.


Różnorodność modułów i ich skoordynowana interakcja są atutem PrefSuite. PrefSuite oferuje specjalnie dostosowane rozwiązania dla każdego obszaru i każdego procesu w firmie.

Najnowocześniejsza architektura oprogramowania oferuje szeroki zakres adaptacji oprogramowania dla Ciebie i Twojej firmy, DOKŁADNIE! Każdy projekt implementacji oprogramowania jest planowany i realizowany indywidualnie pod Twoje wymagania.

PrefSuite łączy wszystkie procesy zachodzące w Twojej firmie. W ten sposób współpracujemy z Państwem, aby zbudować indywidualny model biznesowy ukierunkowany na przyszłą rentowność.

Credo: Wszystkie dane pod kontrolą jednego systemu!

 

PrefGest | Serce komercyjne

PrefGest jest Twoim cyfrowym sprzedawcą, planistą, sekretarzem i administratorem. Sercem PrefSuite jest to, że wszystkie procesy techniczne, handlowe i sprzedażowe zbiegają się w PrefGest.

PrefGest jest modułem ERP dla Państwa firmy zajmującej się produkcją okien i drzwi. PrefGest jest w pełni skalowalny, oprogramowanie jest dostosowane do Twoich potrzeb i nadąża za rozwojem Twojej firmy.

PrefOrganizer | Planista i koordynator w jednym

PrefOrganizer zarządza wszystkimi szczegółowymi planami i informacjami dotyczącymi produkcji, dostaw, pomiarów i planowania montażu. PrefOrganizer nie jest jednak tylko narzędziem informacyjnym. Umożliwia to również pracownikom podjęcie decyzji, czy czynności te mają być zaplanowane ręcznie czy automatycznie.

PrefProject | Zarządzaj obiektami

Dzięki PrefProject system PrefSuite reaguje na zwiększone wymagania naszych klientów w sektorze deweloperskim. Doskonała interakcja pomiędzy elektronicznymi plikami projektów, ich zwiększaniem i zmniejszaniem oraz rejestracją obiektów.

PrefWise | Główny technik danych

PrefWise jest podstawowym modułem każdej produkcji okien. Dzięki PrefWise użytkownik może łatwo i szybko tworzyć, zarządzać i modyfikować wszystkie dane GŁÓWNE TECHNICZNE. Nie ma znaczenia, czy PCV, aluminium, drewno czy wszystkie materiały są używane razem.

PrefCAD | Konstruktor

PrefCAD jest oprogramowaniem CAD specjalnie programowanym dla przemysłu okiennego, drzwiowego i fasadowego i jest prawdopodobnie najsilniejszym tego typu oprogramowaniem w branży. Największą zaletą systemu PrefCAD jest zmniejszenie złożoności w obszarze projektowania.

PrefCAM | Inżynier

Dzięki PrefCAM użytkownicy PrefSuite mogą sami definiować i dostosowywać wszystkie obróbki i parametry produkcyjne.

PrefCIM | Kierownik produkcji

Po potwierdzeniu zamówienia system PrefSuite generuje wszystkie informacje istotne dla cyfrowego opisu przechwyconych elementów. PrefSuite oblicza wszystkie niezbędne informacje dla swoich pracowników, maszyn i wysyła je do odpowiednich monitorów produkcji.

PrefShop | Lokalny dystrybutor

PrefShop jest najbardziej wszechstronnym narzędziem w 3-stopniowej rodzinie sprzedaży PrefSuite. Dzięki lokalnej instalacji profesjonalni dealerzy mogą wprowadzać oferty, zamówienia, potwierdzenia dostawy i  tworzyć faktury w wybranych językach.

PrefWeb | Konfigurator internetowy

W przeciwieństwie do PrefShop, PrefWeb nie jest instalacją lokalną dla Twoich sprzedawców, cała  praca wykonywana jest za pomocą przeglądarki Internetowej.  

eShop | Sklep internetowy

Dopełnieniem portfela sprzedaży jest sklep eShop. Sklep eShop może być wykorzystywany zarówno przez klientów końcowych, jak i Państwa dealerów (np. poprzez elastyczne ukrywanie cen i zwracanie się do najbliższego dealera lub poprzez dostęp do loginu).