Microsoft Partner Network - Silver Application Development
Wybierz swoją strefę:  

PrefSuite - Efektywne rozwiązanie dla okien, drzwi i fasad - Aktualności

 
Strona główna > AKTUALNOŚCI > PrefInventory | Nowy sposób przechowywania

PrefInventory | Nowy sposób przechowywania

Jako rozszerzenie PrefGest, dystrybutor PrefInventory jest teraz w stanie dokonać wszystkich procesów rezerwacji na półce sklepowej. Nie ma znaczenia, czy posiadasz magazyn statyczny, czy chaotyczny/dynamiczny. PrefInventory oferuje rozwiązania dla obu podejść.
Jako rozszerzenie PrefGest, dystrybutor PrefInventory jest teraz w stanie dokonać wszystkich procesów rezerwacji na półce sklepowej. Rezerwacje te są natychmiast i skutecznie przechowywane w bazie danych, dzięki czemu nie tylko minimalizujesz błędy, ale również oszczędzasz cenny czas. PrefInventory to aplikacja dla systemu Windows, która może być używana za pośrednictwem laptopa, SmartPhone'a lub tabletu

Praca w rozszerzonym klasycznym magazynie z PrefInventory jest bardzo prosta: Podczas gdy aplikacja mobilna PrefInventory jest używana do księgowania przemieszczeń zapasów, zapasów i zamówień, PrefGest wymaga jedynie kontroli i potwierdzenia.

Nie ma znaczenia, czy dysponujesz magazynem statycznym, czy chaotycznym (dynamicznym). PrefInventory oferuje rozwiązania dla obu podejść.