Microsoft Partner Network - Silver Application Development
Wybierz swoją strefę:  

PrefSuite - Efektywne rozwiązanie dla okien, drzwi i fasad - Aktualności

 
Strona główna > AKTUALNOŚCI > PrefInventory | Nowy sposób magazynowania

PrefInventory | Nowy sposób magazynowania

Jako rozszerzenie modułu PrefGest, magazynier korzystając z narzędzia PrefInventory jest teraz w stanie zarządzać wszystkimi procesami przyjęcia oraz wydania surowców na magazyn. Nie ma znaczenia, czy posiadasz magazyn statyczny, czy dynamiczny.  Narzędzie PrefInventory oferuje rozwiązania dla obu podejść.
Osoby pracujące na  magazynie korzystając z aplikacji PrefInventory w prosty sposób zarządzają procesami rezerwacji oraz odbioru  surowców. Rezerwacje te są natychmiast i skutecznie przechowywane w bazie danych, dzięki czemu nie tylko minimalizujesz błędy, ale również oszczędzasz cenny czas. PrefInventory to aplikacja dla systemu Windows, która może być używana za pośrednictwem laptopa, SmartPhone'a lub tabletu

Praca w magazynie z PrefInventory jest bardzo prosta: Podczas gdy aplikacja mobilna PrefInventory jest używana do księgowania ruchów magazynowych, zapasów i zamówień, PrefGest wymaga jedynie kontroli i potwierdzenia ze strony użytkownika.

Optymalizacja pracy na magazynie ma kluczowe znaczenie dla wydajności przedsiębiorstwa. Kontrola stanów, łatwa i prosta lokalizacja surowców, elektroniczna wymiana danych z Twoimi dostawcami to standardy, wokół których koncentrujemy  naszą pracę.