Microsoft Partner Network - Silver Application Development
Wybierz swoją strefę:  

PrefSuite - Efektywne rozwiązanie dla okien, drzwi i fasad - Aktualności

 
Strona główna > AKTUALNOŚCI > FRONTALE 2018 | Dziękujemy za Państwa wizytę!

FRONTALE 2018 | Dziękujemy za Państwa wizytę!


Czekaliśmy z niecierpliwością na spotkanie z Państwem na targach FRONTALE 2018. Mamy nadzieję, że oprogramowanie PrefSuite wzbudziło Państwa zainteresowanie.

W dniach 21-24 marca 2018 r. w Norymberdze odbyły się największe w Europie targi budownictwa okiennego FRONTALE. Dziękujemy za miłą i owocną dyskusję.
Mamy nadzieję, że otrzymaliście Państwo aktualny przegląd naszego oprogramowania branżowego PrefSuite. Zintegrowane podejście PrefSuite wspiera Państwa we wszystkich procesach i w szerokiej gamie produktów (okna, drzwi, fasady, rolety) niezależnie od  rodzaju surowców - PVC, drewno, aluminium.

Celem było pokazanie, w jaki sposób PrefSuite przyczynia się do cyfrowego łączenia procesów biznesowych: w tym roku  targi FRONTALE skupiły się przede wszystkim na naszym sklepie internetowym PrefWeb, który jest unikalny w branży. Jest to pierwsze i jedyne narzędzie handlowe w naszej branży, które nie tylko mówi o cyfryzacji, ale ożywia ją wśród detalistów i producentów.

PrefWeb, jako konfigurator okien HTML5  w chmurze, oferuje unikalną w branży prezentację i przechwytywanie produktów, które zainspiruje Twoich klientów. Ceny i wartości CE można wyświetlać bezpośrednio podczas wprowadzania danych. Ponadto wszystkie produkty są w pełni opisane cyfrowo, a Twoi dealerzy troszczą się o wartość dodaną.

Przekonaj się sam: