Microsoft Partner Network - Silver Application Development
Wybierz swoją strefę:  

PrefSuite - Efektywne rozwiązanie dla okien, drzwi i fasad - Aktualności

 

Preference - Innowacja dla producentów okien

Preference to hiszpański producent oprogramowania, który od 1994 oferuje rozwiązania dla producentów stolarki okiennej i fasad, od wielu lat oddany idei innowacji w całym asortymencie swoich produktów.

Dzisiaj, Preference jest obecna w ponad 20 krajach i posiada oddziały w Niemczech, Kanadzie, Meksyku, Porugalii, Rosji i Stanach Zjednoczonych. Tak szeroka obecność umożliwia grupie Prefgroup bieżąco dostosować usługi i produkty do lokalnych wymogów i potrzeb przemysłu, które stale się rozwijają i zmieniają.

Ponad 50 pracowników stale pracuje nad rozwojem produktu. Jakość i możliwość dostarczenia rozwiązań szytych na miarę to nasze cechy, z których jesteśmy dumni. Stale zwiększając nakłady na prace R & D & I (Badania, Rozwój i Innowacje), Preference jest w stanie zachować mocną pozycję konkurencyjną na rynku i umożliwia swoim Klientom poprawę ich wskaźnika rentowności (ROI - zwrot z inwestycji).

PrefSuite by Preference

Uniwave na targach BUDMA 2013

BUDMA 2013

Szanowni Państwo

Międzynarodowe Targi Budownictwa to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w kraju również dla branży okiennej. Równolegle z targami Budma odbywają się targi Windoor-Tech, na których w tym roku liczne grono wystawców przedstawi Państwu obszerny przegląd całej oferty przemysłu budowy okien, drzwi i fasad. Szczególne znaczenie w tym roku ma wystawa producentów maszyn dla branży okiennej.

Uniwave Technology Consulting również będzie uczestniczyć w tych wydarzeniach. Dzięki współpracy z firmą Elumatec Polska będziecie Państwo mogli nas odwiedzić na stoisku 144 w hali nr 5.

Szczegóły targów BUDMA 2013 pod adresem www.budma.pl

29.01- 01.02 2013

Serdecznie zapraszamy!